PRACA

OPIS STANOWISKA :

  • Przeglądy, konserwacje, remonty, eksploatacje, naprawy: maszyn, instalacji mechanicznych i hydraulicznych
  • Montaż: maszyn i urządzeń przemysłowych, instalacji hydraulicznych i mechanicznych
  • Relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Prace ślusarskie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe zasadnicze lub średnie techniczne w branży mechanicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy poza lokalizacją Spółki

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy mechanik, monter
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych, wózków widłowych, spawacza, montażu rusztowań, itp.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia

  • Przeglądy, konserwacje, remonty, eksploatacje, naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych do 1kV
  • Montaż instalacji elektrycznych z elementami mechaniki, zgodnie z dokumentacją: urządzeń i linii przemysłowych
  • Udział w relokacji maszyn i urządzeń przemysłowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe zasadnicze lub średnie techniczne w branży elektrycznej
  • Uprawnienia energetyczne SEP grupa 1 do 1kV lub deklaracja zdobycia w okresie próbnym

  • Doświadczenie w pracy elektryka

OFERUJEMY:

Realizując stały rozwój Spółki, poszukujemy Pracowników, którzy posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz motywację pomogą nam w realizacji naszych celów. Stabilne zatrudnienie, które oferuje Spółka oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji pozwalają rozwijać się zawodowo naszym Pracownikom.

W zakładce „Praca” sukcesywnie – w miarę istniejących potrzeb zamieszczamy oferty pracy na stanowiska, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje. Zawsze możesz przesłać na adres rekrutacja.serwis@stalprodukt.pl swoje CV. Skontaktujemy się w miarę istniejących potrzeb.

UWAGA!

Osoby przesyłające CV nie będące odpowiedzią na ogłoszenie informujemy, że będą one przechowywane i przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonych przez Spółkę oraz pod warunkiem zamieszczenia w CV klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stalprodukt Serwis Sp z o.o.
W przeciwnym przypadku CV nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stalprodukt Serwis Sp. z o.o. 32-700 Bochnia, ul. Wygoda 69
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:  inspektor@stalprodukt.pl tel. 14 615 14 84, kom. 668 236 910
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnych i przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób również zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.